Pasaulio taurės finaluose - G.Titenis, V.Janušaitis ir I.Kozlovskis

Šeštadienį Vokietijos sostinėje prasidėjo dvi dienas truksiantis planetos plaukimo taurės varžybų 25 m ilgio baseine etapas. Jame dalyvauja ir 4 Lietuvos plaukikai.
G.Titenis pateko į pusfinalį
G.Titenis į 50 m plaukimo finalą nepateko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmieji iš mūsiškių startavo 50 m. krūtine plaukę Giedrius Titenis ir Igoris Kozlovskis. Deja, šioje rungtyje prasimušti į finalus mūsiškiams nepavyko :12-as liko G.Titenis (28,29 sek.),
19-as finišavo I.Kozlovskis (28,96 sek.). Greičiausiai 50 m krūtine kvalifikacijoje plaukė bei favoritais finale bus Rolandas Schoemanas (26,96 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, brazilas Felipe Lima (27,12 sek.) bei rusas Aleksandras Triznovas (27,21 sek.).

Užtat tie patys mūsų šalies atstovai sėkmingai įveikė 200 m krūtine atranką. Igoris užėmė 5-ąją (2.13,03 min.), Giedrius - 6-ąją vietą (2.13,43 min.). Jie abu kovos finale.

Dviejų rungčių finaluose startuos Vytautas Janušaitis. Jis  pateko į 400 m kompleksinio plaukimo finalą ir sėkmingai įveikė 100 m kompleksinio palukimo atranką - 55,05 sek.