Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Geriausiu Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoju išrinktas Artūras Seja

Sėkmingą Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų sezoną vainikavo Trakuose vykę geriausiųjų apdovanojimai. Svarbiausius prizus susižėrė pasaulio ir Europos čempionatuose sidabro medalius iškovojęs baidarininkas Artūras Seja.
Artūras Seja
Artūras Seja / Sauliaus Čirbos nuotr.

Olimpinėje 200 metrų vienviečių baidarių distancijoje pasaulio ir Europos vicečempionu tapęs A.Seja neturėjo sau lygių geriausio Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojo rinkimuose.

Susumavus ekspertų ir sirgalių balsus, A.Sejai buvo įteikta geriausiam šalies irkluotojui skiriama olimpinio čempiono Vlado Česiūno taurė.

Geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją rinko ir 15min portalo skaitytojai.

„Tikrai nesitikėjau, kad šie metai man bus tokie sėkmingi. Lietuvoje tarp baidarių sprinterių – didžiulė konkurencija ir tai skatina stengtis kiekvienoje treniruotėje. Jeigu laimi Lietuvoje, tai jau esi realus pretendentas laimėti medalį Europos ar pasaulio čempionatuose. Džiaugiuosi, kad mano pavardė bus įrašyta tarp geriausių Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų, kurie dalyvavo visose vasaros olimpinėse žaidynėse po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir pastarosiose dvejose olimpiadose iškovojo medalius“, – sako A.Seja.

A.Seja buvo nepralenkiamas ir geriausio jaunojo (iki 24 metų) Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojo rinkimuose. Visaginiečiui įteikta ir Dariaus Survuto taurė. A.Seja tapo pasaulio jaunimo čempionu, o Europos jaunimo čempionate iškovojo sidabro medalį.

Geriausių 2018 m. Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų rinkimuose A.Seja nurungė pasaulio čempionato prizininką kanojininką Henriką Žustautą, pasaulio čempionato bronzos medalius iškovojusią baidarių dvivietę Ričardą Nekriošių ir Andrejų Olijniką bei pasaulio ir Europos jaunimo čempionu tapusį kanojininką Vadimą Korobovą.

„Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojams šie metai buvo ypatingi. Visuose pasaulio ir Europos čempionatuose, tiek suaugusiųjų, tiek ir jaunimo, iškovojome medalius. Kitais metais neketiname mažinti apsukų, nes laukia ir atranka į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes. Sunku prognozuoti kas bus po dvejų metų, bet jeigu išlaikysime tokį lygį, kokį mūsų baidarininkai ir kanojininkai demonstravo šiais metais, galime tikėtis medalių ir artėjančiose olimpinėse žaidynėse“, – sako Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos prezidentas Aleksandras Alekrinskis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką