2013 12 12 /2013 12 13

Giedrius Titenis – Europos plaukimo čempionato 100 m rungties krūtine finale

Europos plaukimo čempionato Danijoje trumpame (25 m ilgio) baseine vyrų 100 m rungties krūtine pirmajame pusfinalio plaukime ketvirtas finišavo Giedrius Titenis bei su dešimtu rezultatu – 58,26 sekundės – pateko į šios rungties finalą.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

100 m krūtine ketvirtadienio vakarą pusfinalyje įveikė vengras Danielis Gyurta (57,56 sek.), dvidešimties dalyvių pusfinalio etape aplenkęs slovėną Damirą Dugonjičių (57,58 sek.) ir vokietį Marco Kochą (57,62 sekundės).

Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine Danijoje ketvirtadienį vyrų estafetėje – 4 po 50 m kompleksiniu būdu – penktą vietą finale užėmė bei antrą kartą per vieną dieną šalies rekordą pagerino Lietuvos plaukikų kvartetas.

Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Simonas Bilis distanciją įveikė per 1 minutę 35,26 sekundės.

Kvalifikacinėse varžybose su septintu rezultatu į finalą iškopusi Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vidurdienį plaukė lėčiau – 1 minutė 35,81 sekundės.

Vyrų kompleksinės estafetės auksą finale iškovojo Rusijos rinktinė (1:32,38), aplenkusi sidabrą pelniusius Italijos (1:32,83) plaukikus ir bronzos medalininkę Vokietijos (1:33,06) ekipą.