Giedrius Titenis įveikė pasaulio plaukimo čempionato atrankos barjerą

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio plaukimo trumpuoju taku (25 m) čempionato atrankos barjerą trečiadienį sėkmingai įveikė Giedrius Titenis.
G.Titenis atrankos plaukime buvo 15-as
G.Titenis atrankos plaukime buvo 15-as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Plaukimas

Jis kvalifikacijoje 100 m krūtine (startavo 83 atletai) nuplaukė per 58,95 sekundės ir, pagerinęs asmeninį sezono rekordą, su kinu Shuai Wangu pasidalijo penkioliktą poziciją bei pateko į pusfinalį.

Greičiausiai kvalifikacijoje šią distanciją įveikė ir čempionatų rekordą pagerino italas Fabio Scozzolis – 57,60 sekundės.

Antrą ir trečią vietas atrankoje užėmė atitinkamai Vladislavas Poliakovas (57,80 sek.) iš Kazachstano bei Mihailas Alexandrovas (58,06 sek.) iš JAV.

G.Titenis planetos pirmenybėse dar startuos 50 m ir 200 m plaukimo krūtine rungtyse.