Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 09, 20:49 Atnaujinta 2016 08 09, 21:59

Gintarė Scheidt olimpinėje regatoje žengia šešta

Gintarė Scheidt tęsia kovą dėl Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalio. Po antradienį įvykusių „Laser Radial“ klasės trečiojo ir ketvirtojo plaukimų Lietuvos vėliavnešė rikiuojasi šeštoje pozicijoje.
Gintarė Scheidt
Gintarė Scheidt / Vytauto Dranginio nuotr.

Trečią etapą G.Scheidt įveikė per 47 minutes ir 9 sekundės.

Lietuvos buriuotoja pirmuosius du punktus įveikė būdama aštuoniolikta, trečiąjį pasiekė jau trylikta, ketvirtąjį – keturiolikta, o tuomet spurtavo ir finišavo devintoje pozicijoje.

Trečiąjį plaukimą laimėjo vengrė Maria Erd (46:25). Antra buvo belgė Evi Van Acker (46:32), trečia – kinė Lijia Xu (46:37).

Bendroje įskaitoje pirmauja Evi Van Acker, lenkdama airę Annalise Murphy ir kinę Lijia Xu.

Ketvirtojo plaukimo pirmuosius du punktus lietuvė įveikė šešiolikta, trečiajame pakilo vieta aukštyn, o ketvirtajame šovė į devintąją vietą. Finiše G.Scheidt dar pagerino poziciją ir finišavo aštunta – 53:46 min.

Etapą laimėjo kinė Lijia Xu (52:52). Ji po keturių etapų turi septynis baudos balus ir bendroje įskaitoje žengia pirma. Antra rikiuojasi airė Annalise Murphy (12), už jos – danė Anne-Marie Rindom (13).

G.Scheidt su 18 baudos balų užima šeštąją vietą.

Priminsime, jog pirmąją varžybų dieną G.Scheidt finišavo antra ir pirma. Deja, po pirmojo plaukimo sportininkė buvo diskvalifikuota, nes per anksti kirto starto liniją. Už tai teisėjai G.Scheidt skyrė paskutinę vietą ir net 38 baudos balus.

Tiesa, lietuvė dėl šio rezultato pernelyg neturėtų išgyventi. „Laser Radial“ klasės varžybose bus surengta iš viso 10 plaukimų. Po jų bus susumuotos užimtos vietos ir, atmetus kiekvienos sportininkės prasčiausią pasirodymą, paaiškės stipriausios buriuotojos, dalyvausiančios medalių lenktynėse.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką