Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 27, 16:28

Į gamtą ir save pasinerti kviečia „Vilniaus plaukimo maratonas 2022“

Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 27 d. vyks išskirtinė gamtos ir sporto šventė – „Vilniaus plaukimo maratonas 2022“. Tai plaukimo varžybos, kuriose sau iššūkį gali mesti kiekvienas norintis. Varžybos vyks Balsio ežere – tai didžiausias Vilniaus Žaliasis ežeras. Paskutinio vasaros savaitgalio šventė, skirta visai šeimai. Jau tradicija tampantis renginys, organizuojamas jau 3-jį kartą. Renginys kasmet sutraukia daugybę vandens sporto gerbėjų, kurie kviečiami ne tik pasidžiaugti vasaros pabaiga ir varžybomis, bet ir išbandyti save įvairaus nuotolio trasose.
Akimirka iš „Vilniaus plaukimo maratono“ varžybų,
Akimirka iš „Vilniaus plaukimo maratono“ varžybų,
Temos: 2 Plaukimas Ežeras

„Vilniaus Plaukimo Maratonas – nepamirštamas nuotykis kiekvienam dalyviui. Tai kvietimas pasinerti ne tik į gražiąją Lietuvos gamtą, bet ir į save. Pradėjome 2020 m. su 300 dalyvių, kurie varžėsi 300 m, 1 km, 2 km ir 5 km distancijose. Vėliau, matydami poreikį, įtraukėme ir 10 km plaukimo distanciją, kurią įveikti tikrai nemenkas, tačiau malonus iššūkis“, – skelbia varžybų organizatoriai.

Pagrindinė, didžiausia trasa – plaukimo maratonas – 10 km ilgio. Distancija įveikiama apiplaukiant visą Balsio ežerą du kartus su išlipimu į krantą po pirmo rato, judant prieš laikrodžio rodyklę. 5 km plaukimas - distancija įveikiama apiplaukiant visą Balsio ežerą, judant prieš laikrodžio rodyklę. 1,5 km plaukimas vykdomas plaukiant vieną ratą prieš laikrodžio rodyklę.

Patirti Vilniaus plaukimo maratoną, taip pat kviečiamos ir komandos. Joms rengiama speciali akvatlono estafetė „Komandos Dvasia“: estafetės komandą sudaro du dalyviai, pirmasis plaukia 500 metrų, antrasis bėga 1 kilometrą. Estafečių dalyviai bus apdovanoti trijose kategorijose – vyrų, moterų ir mišrioje.

Ypatingai laukiami visi, kurie nori susipažinti su plaukimu – jų laukia 200 m plaukimas. Tai ypatingo fizinio pasirengimo nereikalaujantis atstumas, tačiau tai puiki galimybė išbandyti save ir atviro vandens sportą.

Mažieji plaukikams rengiama speciali mažųjų „Splash&Runtrasa. Distancija skirta vaikams iki 6 metų. Jos metu, reikės nubėgti apie 50-100 metrų iki vandens, prie vandens apsišlakstyti veidą ir nubėgti ~100 metrų iki finišo.

Visų dalyvių laukia atminimo suvenyrai, o nugalėtojų laukia ypatingi rėmėjų įsteigti prizai.

Daugiau informacijos apie renginį: www.swimvilnius.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką