Ieva Adomavičiūtė gins čempionės titulą pasaulio jaunimo irklavimo pirmenybėse

Nyderlanduose vykstančiame 2016 metų pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate Ieva Adomavičiūtė pateko į pagrindinį finalą, kuriame gins prieš metus iškovotą čempionės titulą.
Ieva Adomavičiūtė
Ieva Adomavičiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pusfinalio pirmajame plaukime lietuvė nuotolį įveikė per 7 minutes 33,9 sekundes ir, laimėjusi plaukimą, pateko į finalą.

Vyrų vienviečių varžybose apmaudžiai į pagrindinį pusfinalį nepatekęs Giedrius Bieliauskas trečiadienį tvirtai laimėjo pusfinalio dėl vietos C finale antrąjį plaukimą. Lietuvis distanciją įveikė per 7 min. 4,22 sek. ir tęs kovą dėl 13-osios vietos.

Vyrų lengvojo svorio porinę dvivietę irkluojantys Deividas Kluonis ir Lukas Dobrovolskis savo pasirodymą čempionate užbaigė startu D finale. Lietuviai 2 km trasą įveikė per 6 min. 39,56 sek., užėmė pirmąją vietą, o bendrojoje įskaitoje liko 19-ti.

Ketvirtoji Lietuvos įgula – porinę dvivietę irkluojantys Andrius ir Vytautas Lapatiukai – trečiadienį ilsėjosi, o ketvirtadienį jų laukia startas šios valčių klasės B finale.