Publikuota: 2009 birželio 11d. 10:34

Janušaitis Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Vytautas Janušaitis
Alfredo Pliadžio nuotr. / V.Janušaitis 400 m kompleksinio plaukimo distancijoje užėmė antrą vietą

Prancūzijoje vykstančių „Mare Nostrum 2009“ tarptautinių plaukimo varžybų antrajame etape antrą vietą 400 metrų kompleksinio plaukimo distancijoje užėmė Vytautas Janušaitis.

Lietuvos plaukikas trečiadienį finale distanciją įveikė per 4 minutes 19,65 sekundės ir daugiau nei 2 sekundėmis pagerino pačiam priklausiusį šalies rekordą.

Nugalėtoju tapo austras Dinko Jukičius (4 min. 18,69 sek.), o trečias liko Galas Nevo iš Izraelio (4:20,66).

Ryte vykusiose kvalifikacinėse 400 metrų kompleksinio plaukimo varžybose lietuvis nuotolį įveikė per 4 minutes 29,29 sekundės ir užėmė trečią vietą tarp 17-os dalyvių. Ketvirtadienį V.Janušaitis startuos mėgstamoje 200 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje.