Juliją Jefimovą aplenkusi jamaikietė pakartojo Rūtos Meilutytės pasaulio rekordą

Jamaikos plaukikė Alia Atkinson pasaulio plaukimo trumpame baseine taurės etape pakartojo Rūtai Meilutytei priklausantį pasaulio rekordą.
Rūta Meilutytė, Julija Jefimova ir Alia Atkinson
Rūta Meilutytė, Julija Jefimova ir Alia Atkinson / AFP/„Scanpix“ nuotr.

100 metrų krūtine plaukimo finale nugalėjusi A.Atkinson finišavo per 1 min. 2,36 sek. ir pakartojo R.Meilutytei priklausantį pasaulio rekordą.

Sidabrą iškovojo amerikietė Katie Meili (01:03,52 min.), o bronza tenkinusi Rio vicečempione tapusi Julija Jefimova. Rusė distanciją įveikė per 1 min. ir 4,14 sek.

25 m ilgio baseino plaukimo taurės etapas vyksta Prancūzijoje.

R.Meilutytė ilsisi po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir varžybose kol kas nedalyvauja.