Juozas Bernotas šeštajame etape pasiekė geriausią asmeninį rezultatą

Rio de Žaneiro olimpinėse burlenčių varžybose „RS:X“ klasėje antradienį vyko dar trys plaukimai. Permainingai šį kartą sekėsi Lietuvos atstovui Juozui Bernotui.
Juozas Bernotas
Juozas Bernotas / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Po pirmosios varžybų dienos kaunietis savo sąskaitoje turėjo 59 baudos balus ir bendroje įskaitoje užėmė 21-ą vietą.

Antrosios dienos plaukimuose J.Bernotas gavo 44 baudos taškus ir viso su 103 tarp 36-ių dalyvių žengia 25-oje pozicijoje.

Kol kas geriausią savo rezultatą Brazilijoje J.Bernotas pasiekė šeštajame plaukime, kuriame finišavo penkioliktas. Visgi penktajame plaukime sportininkas buvo diskvalifikuotas ir gavo net 37 baudos balus.

Pirmame etape sportininkas užėmė 19-ą vietą, antrame – 23, trečiame – 17, ketvirtame – 29.

Po šešių plaukimų šios klasės lyderiu lieka Londono žaidynių vicečempionas britas Nickas Dempsey (9 baudos taškai), lenkiantis čempiono titulą ginantį olandą Dorianą van Rijsselberge'ą (10) ir lenką Piotrą Myszką (16).

Iš viso sportininkai varžysis dešimtyje atrankos plaukimų, po kurių dešimt pajėgiausių startuos finaliniame plaukime.

Londono olimpinėse žaidynėse prieš ketverius metus J.Bernotas užėmė dvyliktą vietą.