2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Krokuvoje vykusiame baidarių slalome kauniečiai lipo ant podiumo

Lietuvos jaunių čempionai keturiolikmečiai kauniečiai baidarių slalomo klubo „Regesa“ sportininkai Kamilė Petrauskaitė ir Kipras Talačka sėkmingai dalyvauja baidarių slalomo jaunių Europos taurės etapuose.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Regesa nuotr.
Temos: 2 Slalomas Baidarė

Krokuvoje 6 ir 7 etapo varžybose sportininkai dvi dienas varžėsi olimpinėse rungtyse vienviečių kajakų klasėse iki 14 metų amžiaus grupėje.

Abu sportininkai tokio rango varžybose dalyvauja jau trečius metus. Krokuvos kanale ypač gerai startavo K.Petrauskaitė. Ji pirmą dieną šeštame etape užėmė trečią vietą, o antrą dieną septintame etape startavo dar sėkmingiau užimdama antrąją vietą.

Susumavus abiejų dienų rezultatus K.Petrauskaitė nusileido tik bendraamžei iš Čekijos Katerinai Bekovai. Toks aukštas rezultatas yra pirmas Lietuvos baidarių slalomo sportininkų pasiekimas tarptautinėje arenoje.

K.Talačka startavo penkiose taurės etapuose ir visuose dalyvavo finaliniuose plaukimuose. Keturiolikmečių K-1 vienviečių kajakų klasė yra pati gausiausia, atskiruose etapuose startuoja net iki 80 sportininkų.

Krokuvoje nesėkmingas pirmos dienos startas K.Talačkai sutrukdė kovoti dėl vietos pirmajame dešimtuke.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką