Lietuvos plaukikai jaunimo olimpinių žaidynių finale užėmė 8-ąsias vietas

Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo olimpinių žaidynių finale penktadienį plaukę Lietuvos atstovai užėmė aštuntąsias vietas.
V.Blažys liko aštuntas
V.Blažys liko aštuntas / A.Pliadžio/LTOK nuotr.

Trečią kartą žaidynių finale jėgas bandžiusi Urtė Kazakevičiūtė 200 m krūtine įveikė per 2 minutes 37,33 sekundės ir daugiau, kaip trim sekundėm atsiliko nuo artimiausios varžovės belgės Jolien Vermeylen (2:34,20).

Čempione tapo australė Emily Selig (2:27,78), aplnekusi prizininkėmis tapusias kanadietę Terą van Beilen (2:29,39) bei japonę Mayą Hamano (2:29,75).

Pirmadienį 50 m, o trečiadienį 100 m distancijų finaluose U. Kazakevičiūtė finišavo aštunta.

Vaidotas Blažys 50 m krūtine finale nuplaukė per 29,71 sekundės ir čempionu tapusiam italui Ivanui Capanui pralaimėjo 1,16 sekundės.

Sidabras atiteko australui Nicholasui Schaferiui (28,59 sek.), bronza – rumunui Razvanui Toudosie'ui (28,69 sek.).