Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos Prezidentės spaudos tarnyba Rūtą Meilutytę pasveikino su neiškovotu medaliu

Rūtos Meilutytės apdovanojimo akimirkos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rūtos Meilutytės apdovanojimo akimirkos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba jau taip priprato prie šalies plaukimo žvaigždės Rūtos Meilutytės pergalingų startų tarptautinėse arenose, kad prieš kiekvieną jų sukurpia šabloną, kuriuo sveikina Lietuvos žvaigždę su eiline pergale. Net ir tuomet, kai tų pergalių nėra.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Penktadienį vakare per BNS agentūrą buvo trumpai platinamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas R.Meilutytei su dar vienu aukso medaliu pasaulio plaukimo čempionate trumpuoju taku Kataro sostinėje Dohoje. Ketvirtadienį mūsų plaukikė iškovojo auksą Dohoje. Tačiau šiandien R.Meilutytė medalių nelaimėjo.

100 metrų kompleksiniu būdu plaukimo finale mūsų sportininkė užėmė 5 vietą, tačiau Prezidentūros  spaudos tarnybos tai nesuglumino – Rūta buvo pasveikinta su pirmąja vieta. Prezidentūros kanceliarija tikino, kad lietuvė laimėjo auksą.

Pranešime, kurį platino Prezidentūros kanceliarijos atstovas Paulius Kalmantas, sakoma: „Šalies vadovė pasveikino plaukikę R. Meilutytę iškovojus aukso medalį

Penktadienis, gruodžio 5 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukikę Rūtą Meilutytę, Katare vykstančiame Pasaulio plaukimo čempionate, 100 metrų kompleksinio plaukimo finale iškovojusią pirmąją vietą.

„Tavo pergalės – puikiausias pavyzdys, kiek daug įmanoma pasiekti, jeigu žinai savo tikslą, esi darbšti ir kantri, nebijai pačių rimčiausių iššūkių. Tavo laimėjimai – tai veržlios, drąsios ir kuriančios Lietuvos pergalės, kurios žodžiams „Mes nugalėjome!„ suteikia tikrąją prasmę“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė R. Meilutytei palinkėjo ištvermės ir sėkmės kituose šio čempionato plaukimuose.“

Po keliolikos minučių šis pranešimas buvo ištrintas iš BNS agentūros pranešimų.

Greičiausiai, spaudos tarnyba buvo suklaidinta kito R.Meilutytės pasirodymo. Prieš plaukiant 100 metrų kompleksiniu būdu finalą, lietuvė startavo 100 metrų krūtine pusfinalyje, kur vos nepasiekė naujo planetos rekordo ir su geriausiu rezultatu prasimušė į finalą. Mėgstamos rungties finale R.Meilutytė plauks šeštadienį vakare – tuomet galima tikėtis ir aukso apdovanojimo ir net planetos rekordo.

 

 

 

 

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką