Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 14:38

Maloni staigmena baseine – Rūta Meilutytė

Rūta Meilutytė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rūta Meilutytė

Sportinės karjeros pabaigą paskelbusi olimpinė plaukimo čempionė Rūta Meilutytė priartėjo prie baseino – tik jau kitokiame vaidmenyje nei anksčiau.

Druskininkuose plaukiojantys vaikai turėjo džiugiai aiktelėti, išvydę, kas pamokys juos plaukimo įgūdžių.

Tai olimpinė čempionė ir pasaulio rekordininkė R.Meilutytė užsuko į Druskininkų vandens parko baseiną, kad parodytų teisingos plaukimo technikos.

22 metų buvusi plaukikė treniruotes laimingiems vaikams, o taip pat keliems suaugusiems vedė liepą ir rugpjūtį, jos tikimasi sulaukti ir ateityje. Bet tai nėra reguliarūs užsiėmimai.

„Mes labai džiaugėmės ir didžiuojamės, kad toks Lietuvai nusipelnęs žmogus sutiko patreniruoti mūsų vaikus, bet su Rūta sutarėme to nekomentuoti“, – sakė Druskininkų vandens parko rinkodaros ir pardavimų vadovė Jūratė Vaitkevičiūtė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./R.Meilutytė plaukimo pamokas yra vedusi ir būdama sportininke, „Girstučio“ baseine Kaune.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./R.Meilutytė plaukimo pamokas yra vedusi ir būdama sportininke, „Girstučio“ baseine Kaune.

R.Meilutytė apie titulais ir rekordais nusagstyto kelio pabaigą paskelbė praėjusią gegužę.

„Plaukimo dėka patyriau gyvenimą, apie kokį kadaise nebūčiau nė pagalvojusi. Turėjau galimybę pamatyti didelę dalį pasaulio, susipažinti ir dirbti su nuostabiais žmonėmis. Tai ypatinga patirtis ir dabar noriu tą patirtį ir įgytus įgūdžius panaudoti naujoje distancijoje, šį kartą – už baseino ribų. Esu pasiruošusi pradėti naują gyvenimo etapą, – tada sakė R.Meilutytė. – Iki šiol visą save atidaviau plaukimui. Nuo ankstyvos paauglystės gyvenau šiuo sportu. Dėl įtempto treniruočių režimo atidėjau mokslus, prie kurių noriu dabar sugrįžti. Noriu patirti paprastus dalykus, augti, geriau suprasti save ir mane supantį pasaulį.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rūta Meilutytė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rūta Meilutytė

2012 metais Londono olimpinėse žaidynėse auksu sužibusi Lietuvos plaukikė yra laimėjusi apdovanojimus visose svarbiausiose plaukimo varžybose. Jai iki šiol priklauso planetos rekordas 100 m krūtine trumpajame 25 m baseine, o taip pat keturi Europos rekordai 50 ir 100 m krūtine ilgajame ir trumpajame baseinuose.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką