Medalių medžioklė tęsiasi: D.Rapšys pateko į antrą savo finalą

Rumunijos mieste Otopenyje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas trumpame (25 m) baseine. Ketvirtadienio vakarą 200 m kompleksiniu būdu rungties pusfinalyje sėkmingai startavo Danas Rapšys.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / David Damnjanovic/European Aquatics nuotr.

28-erių Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ atstovas dalyvavo pirmajame plaukime ir užtikrintai jį laimėjo (1:53,53 min.).

Bendroje įskaitoje panevėžiečio rezultatas buvo trečias.

Pusfinalyje greičiausiai plaukė britas Duncanas Scottas (1:51,90).

Pusfinalio rezultatai

D.Rapšys pateko į penktadienį vakare vyksiantį finalą. Jo startas – 18 val.

Ryte vykusioje atrankoje lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 54,72 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

Šios rungties Lietuvos rekordas iki šiol priklauso Vytautui Janušaičiui (1.52,22 min.).

D.Rapšys greičiausiai karjeroje yra plaukę per 1 min. 53,37 sek.

Priminsime, kad D.Rapšys Rumunijoje jau iškovojo vieną sidabro medalį plaukdamas 400 m laisvu stiliumi.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti