Publikuota: 2018 rugsėjo 10d. 12:40

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė sėkmingai pradėjo pasaulio pirmenybes

Kęsto Rimkaus nuotr. / Lietuvos irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė Europos čempionate Glazge iškovojo bronzą.

Šių metų Europos irklavimo pirmenybių prizininkės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė sklandžiai pradėjo pasaulio čempionatą Bulgarijoje.

Pirmadienį porinių dviviečių valčių atrankos varžybose lietuvės savo plaukime galingai finišavo, užėmė antrą vietą ir pagriebė vieną iš dviejų tiesioginių bilietų į pusfinalį.

2000 metrų distanciją jos įveikė per 6 min. 57,79 sek. Pirma šiame plaukime buvo Naujosios Zelandijos įgula (6 min, 52,14 sek.).

24 metų M.Valčiukaitė ir 23 metų I.Adomavičiūtė praėjusį mėnesį Glazge vykusiame Europos čempionate laimėjo bronzą. Milda savo kolekcijoje turi ir olimpinę bronzą, pelnytą 2016 metais irkluojant su Donata Vištartaite.

Vienviečių valčių atrankos varžybose pirmadienį Lina Šaltytė-Masilionė savo plaukime buvo trečia, distanciją įveikusi per 7 min. 41,74 sek.

Lietuvos irklavimo rinktinės trenerio Mykolo Masilionio žmona dar turės galimybę pakovoti dėl kelialapio į pusfinalį per paguodos plaukimus.