Pagerino 29-metį Lietuvos rekordą

Raminta Dvariškytė (kairėje) Pekino olimpiadoje su Rugile Mileišyte
Asmeninio albumo nuotr. / Raminta Dvariškytė (kairėje) Pekino olimpiadoje su Rugile Mileišyte
0

JAV vykstančiose „Austin Grand Prix“ plaukimo varžybose 19-metė Raminta Dvariškytė pagerino 100 metrų rungties krūtine Lietuvos rekordą, kuris nuo 1980 metų priklausė olimpinei čempionei Linai Kačiušytei.

R.Dvariškytė 100 metrų nuotolį krūtine įveikė per 1 minutę 10,63 sekundės ir 0,05 sekundės pagerino beveik tris dešimtmečius gyvavusį Lietuvos plaukimo legendos L.Kačiušytės rezultatą (1 min. 10,68 sek.).

Tiesa, net ir toks pasiekimas 19-metei vilnietei negarantavo rungties nugalėtojo vardo – R.Dvariškytė finišavo penkta.

Geriau Lietuvos olimpinės rinktinės narei „Austin Grand Prix“ plaukimo varžybose sekėsi 200 metrų krūtine rungtyje. 2 minutes 32,68 sekundes distancijoje sugaišusi perspektyvi plaukikė liko tik per žingsnį nuo apdovanojimo – atplaukė ketvirta.