Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuvių dvivietė užėmė šeštąją vietą

Portugalijoje vykstančiame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio čempionate šeštadienį Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas dviviečių baidarių 200 m rungties A finale užėmė šeštąją vietą.
Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas
Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šeštadienį vykusiame finale lietuviai distanciją įveikė per 32.790 sek.

Planetos čempionais tapo vengrai Markas Balaska ir Balaszas Birkasas (31.873), aplenkę ispanus Saulį Craviotto ir Cristianą Torro (32.133) bei serbus Nebojsą Grujičių ir Marko Novakovičių (32.156).

Kiek anksčiau Rūta Dagytė moterų vienviečių kanojų 200 m rungties pusfinalyje finišavo per 51.570 sek. ir užėmė 8-ą vietą

Vyrų vienviečių kanojų 1000 m rungties antrajame pusfinalio plaukime Vadimas Korobovas finišavo šeštas (3:56.473) ir pateko į B finalą, kuriame buvo trečias (4:00.144), o bendroje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą.