Pasaulio baidarių ir kanojų jaunimo čempionate – dvigubas lietuvių auksas

​​​​​​​Artūras Seja ir Vadimas Korobovas šeštadienį laimėjo aukso medalius pasaulio jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Plovdive (Bulgarija).
Artūras Seja ir Vadimas Korobovas triumfavo pasaulio jaunimo pirmenybėse tą pačią dieną. / bki.lt nuotr.

A.Seja triumfavo 200 m vienviečių baidarių rungtyje, distanciją įveikęs per 34,542 sek.

Antras buvo serbas Strahinja Stefanovičius (34,582 sek.), trečiąją vietą pasidalino slovakas Csaba Zalka ir italas Andrea di Liberto (abiejų laikas – 34,909 sek.).

Tai antrasis 22 metų lietuvio trofėjus šį sezoną – anksčiau A.Seja laimėjo sidabrą Europos vyrų čempionate.

V.Korobovas triumfavo 200 m kanoja sprinto lenktynėse.

Lietuvos kanojininkas distanciją įveikė per 38,534 sek. ir kovoje dėl aukso 0,022 sek. aplenkė ispaną Hugo Pedrero. Bronza atiteko italui Carlo Tacchini (39,149 sek.).