Pasaulio plaukimo čempionatas: Andrius Šidlauskas į finalą nepateko

Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio vandens sporto šakų čempionate savo pasirodymą 100 metrų krūtine rungtyje baigė lietuvis Andrius Šidlauskas.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lietuvis paskutiniu šešioliktu rezultatu įšoko į rungties pusfinalį, tačiau jame patriukšmauti nesugebėjo – pirmame pusfinalyje užėmė šeštą vietą iš aštuonių, distanciją įveikęs per 59.66 sek.

Nors į finalą prasibrauti nepavyko, Gvangdžou baseine A.Šidlauskas dukart pagerino sezono rezultatą – iš pradžių atrankoje (59.75 sek.), o paskui ir pusfinalyje.

Bendroje 16-os pusfinalyje dalyvavusių plaukikų įskaitoje mūsų tautietis užėmė 14-ą vietą.

14 Andrius Šidlauskas 59.66 2.78

Beje, antrajame pusfinalyje plaukęs britas Adamas Peaty pagerino savo paties 100 metrų krūtine užfiksuotą pasaulio rekordą – distanciją įveikė per 56.88 sek.

2018-ų metų rugpjūtį Glazge geriausias A.Peaty rezultatas pasaulyje buvo 57.10 sek.

100 metrų plaukimo krūtine atrankoje dalyvavo ir Giedrius Titenis, tačiau jam į pusfinalį prasibrauti nepavyko.