Pasaulio plaukimo taurė: D.Rapšys – dar viename finale, G.Titeniui iki finalo pritrūko milisekundės

Tokijuje (Japonija) tęsiasi FINA (Tarptautinės vandens sporto federacijos) rengiama pasaulio plaukimo taurė, kurioje šeštadienį plaukė ir pasaulio plaukimo čempionate besivaržę lietuviai – Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas bei Giedrius Titenis.
Giedrius Titenis
Dano Rapšio triumfas ir apmaudas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

50 metrų plaukimo krūtine rungtyje dalyvavo Andrius Šidlauskas bei Giedrius Titenis. Šįkart tarpusavio dvikovoje triumfavo G.Titenis, tačiau didelio džiaugsmo plaukikui tai nesuteikė.

G.Titenis liko per žingsnį nuo dalyvavimo rungties finale – jo užfiksuotas laikas (27,64 sek.) iš 48 dalyvavusių plaukikų buvo devintas ir liko už finalo borto. Neįtikėtina, tačiau lietuvį nuo finalo skyrė 0,01 sek.

A.Šidlauskas (27,90 sek.) galutinėje rikiuotėje užėmė 14-ą vietą.

14 Andrius Šidlauskas 27.90

A.Šidlauskas varžėsi ir 200 metrų plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje, tačiau ir joje į finalą nepateko – liko dešimtas.

Iškovojęs auksą 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, Danas Rapšys užsitarnavo paskutinį – aštuntą kelialapį ir į 100 metrų laisvuoju stiliumi finalą.

Šią distanciją mūsų tautietis įveikė per 49,51 sek.