Pasaulio taurės finiše – D.Rapšio sidabras

„World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės paskutinis etapas Budapešte (Vengrija) baigėsi trečiuoju Dano Rapšio iškovotu apdovanojimu.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / „Scanpix“ nuotr.

28 metų panevėžietis sekmadienio vakarą 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties finale distanciją įveikė per 1 min. 45,72 sek. ir užėmė antrąją vietą.

Nugalėjo australas Maximillianas Giuliani – 1 min. 45,42 sek.

Trečiąją vietą užėmė amerikietis Kieranas Smithas (1:46,93)

D.Rapšys šią rungtį laimėjo per pirmuosius pasaulio taurės etapus Berlyne bei Atėnuose. Jei būtų pavykę laimėti šiandien, lietuviui būtų atitekusi simbolinė vadinamoji triguba karūna ir 10 tūkst. JAV dolerių premija.

Budapešte lietuvis tapo prizininku visų rungčių, kuriose startavo, varžybose. 400 m plaukimo laisvu stiliumi ir 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyse D.Rapšiui atiteko bronzos medaliai.

Sekmadienio vakarą 100 m plaukimo nugara rungties finale taip pat dalyvavo Erikas Grigaitis. 20-metis lietuvis baseine užtruko 55,22 sek. ir užėmė 8-ąją vietą.

Čempionu tapo italas Thomasas Cecconas (52,28), antras finišavo graikas Apostolas Christou (53,77), trečias – čekas Miroslavas Knedla (53,78).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti