Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinę čempionato dieną Lietuvos plaukikai suaugusiųjų rekordų negerino

Tomo Juodaičio/„Scanpix“ nuotr. /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Anykščių baseine baigėsi atviras Lietuvos palukimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną buvo išdalyta dar 14 medalių komplektų.

Deja, pataisų suaugusiųjų rekordų lentelėje nebuvo padaryta. Tik čempione 50 m plaukime peteliške tapusi vilnietė Gritė Grigonytė pagerino šalies 15–mečių rekordą. O trečią vietą 1500 m plaukime laisvuoju stiliumi užėmęs sostinės atstovas Povilas Strazdas pagerino šios rungties 15–mečių rekordą.

Geriausiais čempionato plaukikais tapo šales rekordą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi pagerinusi Jūratė Ščerbinskaitė ir Edgaras Stura, nugalėjęs 200 m nuotolyje peteliške.

Paskutinės varžybų dienos rezultatai:

100 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Rugilė Mileišytė (Alytus)                   56,37 sek.
2. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas)        57,45
3. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)        58,14

100 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Paulius Viktoravičius (Šiauliai)        50,91
2. Simonas Bilis (Panevėžys)             51,59
3. Edvinas Apčinikovas (Kaunas)        51,65

200 m nugara (moterys)
1. Natalia Vaškevič (Gardinas)            2:14,78
2. Inga Šukytė (Klaipėda)                    2:19,84
3. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)      2:23,42

200 m  nugara (vyrai)
1. Aivaras Kubilius (Kaunas)             2:06,12
2. Gytis Stankevičius (Kaunas)         2:09,04
3. Aleksei Stepanyčiov (Gardinas)    2:13,98

100 m krūtine (moterys)
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)        1:11,24
2. Raminta Dvariškytė (Vilnius)         1:11,50
3. Erika Bespalko (Kaunas)              1:11,65

100 m krūtine (vyrai)
1. Edvinas Dautartas (Kaunas)       1:01,44
2. Vaidotas Blažys (Kaunas)           1:03,56
3. Jevgenij Gamper (Vilnius)            1:04,56

200 m kompleksiniu būdu (moterys)
1. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)   2:26,66
2. Evelina Rudytė (Klaipėda)            2:30,25
3. Goda Overlingaitė (Kaunas)         2:31,75

200 m kompleksiniu būdu (vyrai)
1. Eimantas Vijaikis (Kaunas)           2:05,02
2. Mindaugas Kučinskas (Šiauliai)    2:09,37
3. Erikas Svirskas (Kaunas)             2:13,36

50 m peteliške (moterys)
1. Giedrė Grigonytė (Vilnius)            28,22 (Lietuvos rekordas)
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                29,27
3. Simona Raudonytė (Šiauliai)       30,27

50 m peteliške (vyrai)
1. Edgaras Stura (Vilnius)                24,97
2. Tadas Duškinas (Kaunas)           25,32
3. Paulius Viktoravičius (Šiauliai)     25,44

800 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)      8:58,17
2. Guoda Jonelytė (Panevėžys)         9:27,67
3. Aistė Kubiliūtė (Kaunas)                 9:45,29

1500 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Artiom Pacelia (Gardinas)            16:28,44
2. Simas Žiaukas (Kaunas)              16:33,18
3. Povilas Strazdas (Vilnius)            16:41,63 (Lietuvos rekordas)

Estefetė 4 po 100 m kompleksiniu būdu (moterys)
1. Kauno PM 1                                 4:22,50
2. Vilniaus VSM 1                             4:31,98
3. Kauno PM 2                                 4:37,24

Estafetė 4 po 100 m kompleksiniu būdu (vyrai)
1. Kauno PM 1                                3:44,93
2. Vilniaus VSM 1                            3:51,86
3. Kauno PM 2                                3:54,91.
  

Komentarai
Temos Plaukimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką