Paskutinę pasaulio taurės sezono dieną dėl medalių kovos trys Lietuvos plaukikai

Šiandien Kazanėje (Rusija) nusileis FINA pasaulio taurės sezono uždanga. Trečiąją paskutiniojo ketvirtojo etapo dieną trys Lietuvos plaukikai sėkmingai pasirodė atrankiniuose plaukimuose ir pateko į finalus.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

Lietuvos plaukimo rinktinės lyderis D.Rapšys 200 metrų laisvuoju stiliumi atrankoje užėmė antrą vietą. Lietuvio užfiksuotas laikas buvo 1:43.44 min., o greičiau už mūsų sportininką plaukė tik Matthew Satesas (1:43.06) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Priminsime, kad panevėžietis Kazanėje jau iškovojo sidabrą 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje.

Dusyk arti medalio buvęs Andrius Šidlauskas turės ir trečiąjį šansą. Lietuvis 200 metrų plaukime krūtine kvalifikacijoje buvo šeštas (2:06.14 min.) ir taip pat pasirodys vakaro finale.

Finale plauks ir Deividas Margevičius. Jis 50 metrų distanciją peteliške įveikė per 22.96 sek. ir atrankoje užėmė septintą poziciją.

Kvalifikaciniuose plaukimuose šiandien pasirodė ir Aleksas Savickas bei Tomas Navikonis, tačiau jiems prasibrauti į finalus nepavyko.