Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 03, 21:07

Pirmoji Rio ilgapirščių auka – apvogta Milda Valčiukaitė

Lietuvos irkluotoja Milda Valčiukaitė apvogta Rio de Žaneiro olimpiniame kaimelyje. Tai jau nebe pirmas kartas, kuomet sportininkai apšvarinami, kur turėtų to nebūti – olimpiniame kaimelyje. Tai jau patyrė ir Australijos delegacija.
Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė
Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė / LTOK nuotr.

Irkluotoja M.Valčiukaitė antradienį grįžusi iš treniruotės pasigedo kvepalų ir pinigų sumos, kurios atskleisti nenorėjo. Tačiau tai nemaža suma, kurią sportininkė buvo pasiėmusi išlaidoms Rio.

Apie vagystę iškart pranešta olimpinio kaimelio administracijai, Rio de Žaneiro policijai ir žaidynių organizatoriams. Apie tai žino ir Lietuvos konsulė Brazilijoje.

Sportininkė susikrimtusi, mat neteko nemažos sumos pinigų. Įtariama, kad juos pasisavinti galėjo kambarinė. Sportininkų kaimelyje, skirtingai nei viešbučiuose, nėra mini seifų, į kuriuos galima susidėti vertingus daiktus.

Rio olimpiniame kaimelyje ilgapirščiai jau apšvarino Australijos sportininkus.

Liepos 29-ąją australų pastate kilo gaisras, tad komanda buvo evakuota. Po to pasigesta kelių nešiojamųjų kompiuterių ir trijų specialių marškinėlių, apsaugančių nuo Zika viruso.

Įdomu, kad tai greičiausiai buvo ugniagesiai, mat australų delegacijos vadovė Kitty Chiller teigė mačiusi su australų marškinėliais bėgančius ugniagesius.

Rio de Žaneiro valdžia siekis užtikrinti svečių saugumą, itin sustiprindama policijos ir kariuomenės pajėgas. Pirmąją dieną Rio gatvėse plika akimi matyti daug kareivių su automatiniais ginklais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką