Planetos taurės sprinto rungtyje baidarininkas Ignas Navakauskas finišavo aštuntas

Antrojo pasaulio baidarių ir kanojų taurės etapo varžybose Vokietijoje sekmadienį aštuntas vienviečių baidarininkų sprinto (200 m) rungtyje finišavo Ignas Navakauskas – 36,132 sekundės.
Ignas Navakauskas
Ignas Navakauskas / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Pagrindiniame devynių dalyvių A finale lietuviui pavyko aplenkti tik argentinietį Rubeną Rezolą Voisardą (36,223 sek.).

Šios rungties (61 dalyvis) aukso medalį iškovojo prancūzas Maxime'as Beaumont'as (34,419 sek.), sidabrą pelnė švedas Petteris Menningas (35,520 sek.), o bronza tenkinosi kanadietis Markas De Jonge'as (35,572 sek.).

Antrasis Lietuvos baidarininkas 200 m rungtyje Edvinas Ramanauskas sekmadienio popietę B finale kovos dėl 10-18 vietų galutinėje įskaitoje.

Lietuvio varžovais bus sportininkai iš Lenkijos, Brazilijos, Vengrijos, Belgijos, Prancūzijos, Rusijos, Vokietijos bei Kinijos.