Plaukikai sekmadienį į finalus Berlyne nepateko

G.Titenis pateko į pusfinalį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / G.Titenis į finalą nepateko
0

Plaukimo pasaulio taurės varžybų etape ir antroji diena nebuvo sėkminga mūsų šalies atstovams. Nė vienas iš trijų varžybose startavusių mūsų šalies sportininkų į finalus nepateko.

25 metrų baseine vykusiose varžybose buvo tikėtasi, kad į finalus pateks ir Vytautas Janušaitis, kuris sekmadienį startavo savo mėgiamiausioje 200 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje, ir Giedrius Titenis, išmėginęs jėgas 100 metrų plaukime krūtine.

Giedrius nuotolį įveikė per 1.01,30 min. ir užėmė 12–ąją vietą, o finales startuoja aštuonis geriausius rezultatus pasiekę sportininkai. Igoris Kozlovskis toje pačioje rungtyje liko 20–as (1.02,31 min.).

Vytautas Janušaitis buvo dar arčiau finalo, bet... 10 vieta turbūt mažai guodžia, lietuvio rezultatas 2.00,41 min. I.Kozlovskis šioje rungtyje irgi išmėgino savo jėgas ir užėmė 22–ąją vietą (2.05,68 min.).