Plaukikas Andrius Šidlauskas pateko į dar vieną Europos žaidynių finalą

Sėkmingą pasirodymą Europos žaidynėse tęsia plaukikas Andrius Šidlauskas. 18-metis jau iškovojo aukso medalį 50 metrų krūtine plaukime, o penktadienį pateko ir į 100 metrų rungties finalą.
Andrius Šidlauskas tapo Europos žaidynių čempionu
Andrius Šidlauskas tapo Europos žaidynių čempionu / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

A.Šidlauskas tarp visų pusfinalio dalyvių buvo antras (1:00,99 min) ir atsiliko tik nuo ruso Antono Čupkovo (1:00,95 min).

Atrankos varžybose A. Šidlauskas 100 m krūtine įveikė per 1 minutę 02,06 sekundės.

Paulius Grigaliūnas pirmajame pusfinalio plaukime finišavo per 1:03,46 min., liko šeštas ir į finalą nepateko.

Lietuvos 100 metrų krūtine plaukimo rekordas priklauso Giedriui Titeniui – 59,24 sek.

Rungties finalas vyks šeštadienį 15:56 val.

Lietuvis ketvirtadienį vaikinų 50 m plaukimo krūtine finale finišavo per 27.81 sek., aplenkė visus varžovus ir tapo antruoju lietuviu, kuris iškovojo Europos žaidynių auksą.