Plaukikė Kazakevičiūtė jaunimo olimpiadoje Singapūre – vėl aštunta

Singapūre vykstančiose pirmose jaunimo (14–18 metų) olimpinėse žaidynėse dar kartą 8 vietą užėmė Lietuvos plaukikė Urtė Kazakevičiūtė.
U.Kazakevičiūtė savo rezultatu liko patenkinta
U.Kazakevičiūtė / A.Pliadžio/LTOK nuotr.

16-metė sportininkė merginų 100 m krūtine rungties finale užtruko 1 min. 11,63 sek. ir dar kartą pakartojo asmeninį sezono rekordą, tačiau tarp aštuonių finalo dalyvių liko paskutinė.

Rungties auksas atiteko kanadietei Tarai van Beilen (1 min. 8,95 sek.), už nugaros palikusiai australę Emily Selig (1 min. 9,06 sek.) ir tautietę Rachel Nicol (1 min. 9,18 sek.).

Lietuvos plaukikė Singapūre vykstančiose pirmose jaunimo olimpinėse žaidynėse 8-ą vietą užėmė ir merginų 50 m plaukimo krūtine varžybose. U.Kazakevičiūtė dar varžysis 200 m krūtine rungtyje.

Ščerbinskaitė į finalą nepateko

Plaukikė Jūratė Ščerbinskaitė nepateko į jaunimo olimpinių žaidynių Singapūre finalą.

Trečiadienį trečiajame atrankos plaukime lietuvė 200 m laisvuoju stiliumi įveikė per 2 minutes 7,97 sekundės ir buvo trečia, tačiau bendroje įskaitoje liko 25-a tarp 41-os dalyvės.

Iki finalo aštuoneto Lietuvos plaukikei trūko net 3,88 sekundės.