Plaukikė Rūta Meilutytė „Mare Nostrum“ varžybose įtikinamai laimėjo 100 m krūtine rungties kvalifikaciją

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė Ispanijoje vykstančių tarptautinių „Mare Nostrum 2013“ plaukimo varžybų antrajame etape trečiadienį įtikinamai laimėjo 100 m krūtine rungties kvalifikaciją ir vakare startuos finale.
Rūta Meilutytė

Atrankoje Lietuvos plaukikė 100 m krūtine nuplaukė per 1 minutę 6,09 sekundės ir net 2,22 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią danę Rikkę Moeller Pedersen bei 3,81 sek. – trečiąją poziciją užėmusią rusę Iriną Novikovą.

Trečiadienį rytinėse atrankos varžybose lietuvė turėjo startuoti ir 100 m laisvu stiliumi distancijoje, tačiau atsisakė.

Barselonoje vykstančiose varžybose R.Meilutytė antradienį su nauju Europos rekordu triumfavo 50 m rungties finale.

Pirmajame „Mare Nostrum 2013“ varžybų etape Monake R.Meilutytė laimėjo 50 ir 100 m nuotolius plaukdama krūtine.