Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 23d. 13:00

Plaukikų kostiumai suvienodės

Plaukimo kostiumai netrukus suvienodės
„Scanpix“ nuotr. / Plaukimo kostiumai netrukus suvienodės

Lozanoje vyko tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) pasitarimas, kuriame be valdininkų dalyvavo ir patys sportininkai, treneriai bei 16 stambiausių sportinės aprangos gamintojų atstovai. Buvo svarstomi bendrieji reikalavimai plaukikų sportinių kostiumų gamintojams.

„Pasitarime buvo suformuluoti bendrieji reikalavimai, kurie bus pateikti FINA posėdžiui Dubajuje kovo 12-14 dienomis, – pranešė FINA spaudos tarnyba. – Į dokumentą, pavadintą „Reikalavimai plaukimo ekipiruotei“ įtraukti tokie pakeitimai. Pagal dizainą kostiumas neturi dengti sportininko kaklo ir tęstis toliau, nei sportininko pečiai bei mentės. Medžiagos storis – ne daugiau kaip 1 milimetras. Medžiaga turi atkartoti sportininko kūno kontūrus. Jei naudojamos ir kitos medžiagos, jos negali sukurti oro pagalvės efekto. Plaukiamumo efektas neturi viršyti vieno niutono. Draudžiamos bet kokios išorinio poveikio sistemos (tokios kaip skausmo malšinimas, elektrostimuliacija ir panašios). Visi kiekvieno gamintojo kostiumai turi būti vienodi ir nemodifikuojami pagal konkretaus sportininko kūno formas bei kitas ypatybes. Plaukikas varžybų metu gali dėvėti tik vieną kostiumą.“

Taip pat paskelbta, kad gamintojai savo kostiumus testavimui turi pateikti FINA kontrolės komisijai iki šių metų kovo 31 dienos.

Temos: 1 Plaukimas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką