Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 18d. 10:31

Plaukimo čempionate pagerintas Lietuvos rekordas

Plaukimas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Plaukimas

Anykščiuose tęsiasi atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas. Spiortininkai varžosi 25 m baseine. Penktadienį buvo išdalyta 14 medalių komplektų, o Jūratė Ščerbinskaitė pagerino šalies rekordą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi.

Anktesnis rekordas priklausė tai pačiai 16–metei kaunietei – 4.21,02 min ir buvo pasiektas šiemet būtent Anykščių baseine.

Visi penktadienio finalų prizininkai:  

400 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)         4 min. 18,70 sek. (Lietuvos rekordas)
2. Guoda Jonelytė (Panevėžys)            4:34,56
3. Aistė Kubiliūtė (Kaunas)                    4:45,02
400 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Igor Kozlovskij (Klaipėda)                 3:58,68
2. Simas Žiaukas (Kaunas)                  4:00,90
3. Matas Andriekus (Kaunas)               4:05,94
50 m krūtine (moterys)
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)            33,03
2. Jekaterina Kiseliova (Vilnius)            33,16
3. Raminta Dvariškytė (Vilnius)            33,28
50 m krūtine (vyrai)
1. Vaidotas Blažys (Kaunas)                28,73
2. Jevgenij Gamper (Vilnius)                 29,50
3. Denis Gaidukevič (Gardinas)            30,24
100 m nugara (moterys)
1. Rugilė Mileišytė (Alytus)                   1:02,30
2. Natalija Vaškevič (Gardinas)            1:03,81
3. Inga Šukytė (Klaipėda)                     1:04,66
100 m nugara (vyrai)
1. Justinas Bilis (Panevėžys)               56,12
2. Eimantas Vijaikis (Kaunas)              56,97
3. Danas Rapšys (Panevėžys)            57,47
200 m peteliške (moterys)
1. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas)         2:22,34
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                     2:27,77
3. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)        2:28,51
200 m peteliške (vyrai)
1. Edgaras Stura (Vilnius)                    1:59,64
2. Artiom Ščemeliov (Vilnius)               2:09,58
3. Tautvydas Cinelis (Kaunas)             2:13,37
50 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Rugilė Mileišytė (Alytus)                    26,45
2. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 26,66
3. Monika Apčinikovaitė (Kaunas)         27,78
50 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Paulius Viktoravičius (Šiauliai)          23,37
2. Tadas Duškinas (Kaunas)                23,49
3. Edvinas Apčinikovas (Kaunas)         23,63
100 m kompleksiniu būdu (moterys)
1. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 1:07,72
2. Evelina Rudytė (Klaipėda)                1:09,33
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                     1:09,33
100 m kompleksiniu būdu (vyrai)
1. Igor Kozlovskij (Klaipėda)                  56,85
2. Eimantas Vijaikis (Kaunas)               57,99
3. Mindaugas Kučinskas (Šiauliai)        59,61
estafetė 4 po 100 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Vilniaus VSM 1                                   4:01,02
2. Kauno PM 1                                       4:01,62
3. Kauno PM 2                                       4:13,61
estafetė 4 po 100 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Kauno PM 1                                       3:26,08
2. Panevėžio „Žemyna 1“                      3:27,35
3. Šiaulių PM „Delfinas 1“                      3:30,43

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką