Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukimo čempionate pagerintas Lietuvos rekordas

Plaukimas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Plaukimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Anykščiuose tęsiasi atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas. Spiortininkai varžosi 25 m baseine. Penktadienį buvo išdalyta 14 medalių komplektų, o Jūratė Ščerbinskaitė pagerino šalies rekordą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi.

Anktesnis rekordas priklausė tai pačiai 16–metei kaunietei – 4.21,02 min ir buvo pasiektas šiemet būtent Anykščių baseine.

Visi penktadienio finalų prizininkai:  

400 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)         4 min. 18,70 sek. (Lietuvos rekordas)
2. Guoda Jonelytė (Panevėžys)            4:34,56
3. Aistė Kubiliūtė (Kaunas)                    4:45,02
400 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Igor Kozlovskij (Klaipėda)                 3:58,68
2. Simas Žiaukas (Kaunas)                  4:00,90
3. Matas Andriekus (Kaunas)               4:05,94
50 m krūtine (moterys)
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)            33,03
2. Jekaterina Kiseliova (Vilnius)            33,16
3. Raminta Dvariškytė (Vilnius)            33,28
50 m krūtine (vyrai)
1. Vaidotas Blažys (Kaunas)                28,73
2. Jevgenij Gamper (Vilnius)                 29,50
3. Denis Gaidukevič (Gardinas)            30,24
100 m nugara (moterys)
1. Rugilė Mileišytė (Alytus)                   1:02,30
2. Natalija Vaškevič (Gardinas)            1:03,81
3. Inga Šukytė (Klaipėda)                     1:04,66
100 m nugara (vyrai)
1. Justinas Bilis (Panevėžys)               56,12
2. Eimantas Vijaikis (Kaunas)              56,97
3. Danas Rapšys (Panevėžys)            57,47
200 m peteliške (moterys)
1. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas)         2:22,34
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                     2:27,77
3. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)        2:28,51
200 m peteliške (vyrai)
1. Edgaras Stura (Vilnius)                    1:59,64
2. Artiom Ščemeliov (Vilnius)               2:09,58
3. Tautvydas Cinelis (Kaunas)             2:13,37
50 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Rugilė Mileišytė (Alytus)                    26,45
2. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 26,66
3. Monika Apčinikovaitė (Kaunas)         27,78
50 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Paulius Viktoravičius (Šiauliai)          23,37
2. Tadas Duškinas (Kaunas)                23,49
3. Edvinas Apčinikovas (Kaunas)         23,63
100 m kompleksiniu būdu (moterys)
1. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 1:07,72
2. Evelina Rudytė (Klaipėda)                1:09,33
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                     1:09,33
100 m kompleksiniu būdu (vyrai)
1. Igor Kozlovskij (Klaipėda)                  56,85
2. Eimantas Vijaikis (Kaunas)               57,99
3. Mindaugas Kučinskas (Šiauliai)        59,61
estafetė 4 po 100 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Vilniaus VSM 1                                   4:01,02
2. Kauno PM 1                                       4:01,62
3. Kauno PM 2                                       4:13,61
estafetė 4 po 100 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Kauno PM 1                                       3:26,08
2. Panevėžio „Žemyna 1“                      3:27,35
3. Šiaulių PM „Delfinas 1“                      3:30,43

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką