Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2016 08 09 /05:33

Po finalo pravirkusi Rūta Meilutytė: „Nežinau... Galbūt per daug leidau save užimti emocijoms“

Rūta Meilutytė liko be olimpinio medalio. Rio de Žaneiro olimpine čempione 100 metrų krūtine varžybose tapo amerikietė Lilly King, o sidabrą iškovojo rusė Julija Jefimova. Mūsų Auksinė žuvelė liko septintoje vietoje, pademonstravusi blogą laiką. Po varžybų lietuvė negalėjo sulaikyti ašarų ir nerado žodžių savo plaukimui apibūdinti.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Vytauto Dranginio nuotr.

„Nežinau (kas nutiko – aut past.), sunku pasakyti. Susikausčiusi pradėjau plaukti. Tikrai sunku kalbėti“, – su ašaromis akyse kalbėjo R.Meilutytė.

Lietuvė pirmuosius 50 metrų įveikė geru tempu ir buvo trečioje vietoje, tačiau po apsisukimo ją ėmė lenkti varžovės. Paskutiniuosiuose metruose lietuvė dėl medalio jau nekovojo, o Rio arena griausmingai sirgo už L.King pergalę.

„Distancija labai trumpa. Daug galvoje nesisuka, tik kaip greičiau paliesti sienelę. Tiesiog gal per daug leidau emocijoms užimti save... Sunku pasakyti. Galbūt prieš išeidama nesijaučiau gerai“, – sunkiai žodžius verkdama rinko R.Meilutytė.

Alfredo Pliadžio nuotr./Rūta Meilutytė
Alfredo Pliadžio nuotr./Rūta Meilutytė

Rūta nebegalėjo kalbėti, tik verkti – į pasikalbinimo zoną netrukus atbėgo treneris Jonas Ruddas. Į jo saugų glėbį šokusi R.Meilutytė paliko žurnalistų zoną.

Šių metų pradžioje R.Meilutytė važinėdama dviračiu susilaužė ranką – tai sutrukdė plaukikės pasirengimui ir tinkamam poilsiui prieš Rio žaidynes.

Londono olimpinė čempionė per ketverius metus mums padovanojo neįtikėtinų emocijų. Ji yra vienintelė sportininkė plaukimo istorijoje, laimėjusi visų amžiaus grupių visus įmanomus titulus savo rungtyje.

To nėra padaręs net legendinis Michaelas Phelpsas.

VIDEO: 7 faktai apie auksinę Lietuvos žuvelę Rūtą Meilutytę

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius