Prezidentė pasveikino sidabro medalį iškovojusią Rūtą Meilutytę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienio vakarą pasveikino antrą sidabro medalį pasaulio čempionate Turkijoje iškovojusią plaukikę Rūtą Meilutytę.
Rūta Meilutytė su sidabro medaliu
Rūta Meilutytė su sidabro medaliu / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrą medalį 15-metė Lietuvos plaukikė iškovojo vykstančiame pasaulio plaukimo trumpame (25 m ilgio) baseine.
Išvakarėse lietuvė tapo pasaulio čempione 50 metrų rungtyje krūtine. Penktadienį ji iškovojo sidabrą 100 m kompleksinio plaukimo distancijoje. R.Meilutytė finale sugaišo 58,79 sekundės ir, 0,36 sekundės pagerinusi pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą, vos 0,30 sekundės nusileido prieš tris savaites Europos čempione tapusiai vengrei Katinkai Hosszu.

„Šiame čempionate daugeliui sportininkių esi tiesiog nepralenkiama. Kartu su visais šalies žmonėmis nuoširdžiai džiaugiuosi tavo pasiekimais, didžiuojuosi tavimi ir tikiu, kad ateityje pakeisi ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio plaukimo istoriją“, – teigiama prezidentės sveikinime čempionei.

Šalies vadovė R.Meilutytei palinkėjo pačios didžiausios sėkmės ir dar ne kartą visus nustebinti įspūdingais laimėjimais, pranešė Prezidentūra.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius