Puikus pasaulio taurės etapo finišas – Andrius Šidlauskas iškovojo sidabrą

Trečiasis pasaulio plaukimo taurės etapas, vykęs Singapūre, puikiai baigėsi Lietuvos plaukikui Andriui Šidlauskui, kuris 200 metrų krūtine rungties finale užėmė antrą vietą bei pasipuošė jau antruoju medaliu.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis distanciją įveikė per 2:11.04 min. bei kaip ir atrankoje, įsispraudė tarp dviejų amerikiečių. Pirmas užtikrintai finišavo Andrew Wilsonas (2:09.11 min.), o trečias - Jonathanas Tyburas (2:12.36 min.)

8 Jirapatas Rimpranamas 2:21.24

Geriausias lietuvio sezono rezultatas yra 2:10,61 min., o asmeninis - 2:09,71 min. Lietuvos rekordas priklauso Giedriui Titeniui (2009m.) - 2:07.80 min.

Vakar A.Šidlauskas kartu su D.Rapšiu plaukė 200 metrų kompleksiniu būdu rungties finale, tačiau medalio neiškovojo - liko septintas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šidlauskas

Tačiau stiprioji Andriaus pusė - plaukimai krūtine. Mūsų plaukikas jau spėjo iškovoti bronzą 100 metrų krūtine rungtyje.

FINA pasaulio plaukimo taurės etapai vyks trijuose regionuose – Azijoje, Europoje ir Viduriniuose Rytuose. Iš viso plaukikus priims 7 šalių miestai. Sportininkai šiųmetinėje taurėje išsidalins 2,5 mln. JAV dolerių (apie 2,24 mln. eurų) prizinį fondą. Visi etapai vyks 50 m baseine, o plaukikai varžybų metu turės galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.