Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 14, 10:26

R.Meilutytė: „Esu laisva ir nejaučiu jokio spaudimo“

Garsiausia visų laikų Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė grįžo į baseiną ir tikina, jog šiuo metu nejaučia visiškai jokio spaudimo. Apie tai sportininkė prasitarė duodama interviu Švedijos tinklalapio „Dahens Nyheter“ žurnalistei Malin Fransson.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Algirdo Kubaičio / 15min nuotr.

Prieš keletą dienų R.Meilutytė dalyvavo tarptautinėse varžybose Stokholme.

Tai buvo pirmasis rimtesnis kaunietės startas po to, kai ji nusprendė nutraukti pertrauką ir sugrįžti į baseiną.

„Noriu plaukimui suteikti dar vieną šansą, nes kitaip tikriausiai visada galvosiu, kas galėjo būti, – prisipažino R.Meilutytė. – Nežinau, ar galiu sakyti, kad dabar suprantu, kas esu ir kas norėčiau būti. Tikriausiai tas savęs pažinimas tęsis visą gyvenimą.“

Visgi sportininkė prisipažino, kad dabartinis karjeros etapas yra kitoks. Toks, kokio jos gyvenime dar nėra buvę.

„Džiaugiuosi, kad dabar esu rami ir nejaučiu jokio spaudimo. Dabar galiu laisvai rinktis, ką noriu daryti. Anksčiau dariau daug dalykų, kurių iš manęs buvo laukiama bei tikimasi, be to, net nesusimąstydavau, kodėl. Dabar visas foninis balsų triukšmas liovėsi. Kelionė iki čia buvo sunki, bet šiandien jaučiuosi gerai ir esu laiminga“, – prisipažino R.Meilutytė.

Algirdo Kubaičio / 15min nuotr./Rūta Meilutytė
Algirdo Kubaičio / 15min nuotr./Rūta Meilutytė

Kalbėdama apie tolimesnes karjeros perspektyvas, plaukikė atvira tiek prieš save, tiek prieš gerbėjus.

Priimti sprendimą Lietuvos plaukimo žvaigždė neskuba ir dar nėra apsisprendusi, ar norėtų sugrįžti į tarptautinę areną. Jos teigimu, jeigu ir nuspręs sugrįžti, tai darys iš aistros, o ne todėl, kad kažkas iš jos to tikisi ir laukia.

„Nuo rugsėjo mėnesio, kai pradėjau reguliariau treniruotis, buvo kažkiek pirmyn, kažkiek atgal. Turėjau pauzių, pabandymų vėl. Šiuo metu bandau suprasti, ar tikrai noriu tai daryti. O gal esu pasiruošusi palikti plaukimą ir nebesigręžioti atgal, nes nuolatinis žvilgsnis atgal vargina, o tai ir dariau pastaruosius kelerius metus“, – prisipažino plaukikė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką