R.Meilutytė ir A.Šidlauskas nuplaukė į pasaulio taurės finalus

Rūta Meilutytė sėkmingai startavo Tarptautinės vandens sporto asociacijos (FINA) plaukimo pasaulio taurės etape Toronte (Kanada).
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.

Kaunietė pradėjo varžybas ne savo mėgstamiausioje rungtyje plaukiant krūtine, o kompleksinio būdo varžybose.

100 m lietuvė įveikė per 59,42 sek.ir laimėjo savo plaukimą, o bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą.

Tai leido Rūtai patekti į finalą.

Nuo pirmąją vietą užėmusios švedės Louise Hansson (58,58 sek.) R.Meilutytė atsiliko mažiau nei sekunde.

Savaitgalį olimpinė čempionė varžysis ir 50 bei 100 m plaukimuose krūtine.

Sėkmingai Toronte pasirodė ir Andrius Šidlauskas. Jis 100 m krūtine nuplaukė per 58,15 sek., užfiksavo šeštą laiką atrankoje ir pateko į finalą.

Nuo nugalėtojo amerikiečio Reece'o Whitley (57,08 sek.) panevėžietis atsiliko kiek daugiau nei sekunde.

Kiek anksčiau į finalą prasibrovė ir D.Rapšys. Visi trys Lietuvos plaukikai finaluose plauks šiąnakt.