R.Meilutytė – neprilygstama: Indianapolyje iškovojo antrą „Trigubą karūną“

Indianapolyje (JAV) besibaigiančiame paskutiniame – trečiajame – FINA pasaulio plaukimo taurės etape – dar vienas Rūtos Meilutytės triumfas.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Plaukimas Sportas

Moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finale kaunietė distanciją įveikė per 28,70 sek. ir dar kartą tapo čempione.

Lietuvos plaukikė vėl buvo netoli pasaulio rekordo, (28,56 sek.), kuris priklauso jamaikietei Aliai Atkinson.

Antra finišavo amerikietė Lilly King (29,16), trečia – slovakė Andrea Podmanikova (29,89).

Rūta Meilutytė iškovojo antrą „Trigubą karūną“.

R.Meilutytė laimėjo šios rungties finalus ir per abu pirmuosius pasaulio taurės etapus Berlyne bei Toronte, todėl jai atiteko vadinamoji „Triguba karūna“ ir 10 000 JAV dolerių piniginis prizas. Tokį pat fenomenalų rezultatą Lietuvos plaukikė pasiekė ir 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Šeštadienį atrankos varžybose R.Meilutytė distanciją įveikė per 30,36 sek., o L.King finišą pasiekė kiek greičiau – per 29,96 sek.