Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas pasaulio čempionate užėmė 9 vietą

Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas
Vytauto Dranginio nuotr. / Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas

Portugalijoje tęsiasi baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio čempionatas.

Dviviečių baidarių 1000 metrų finale Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė paskutinę, devintąją vietą, finišavę per 3:24.678 min.

Pasaulio čempionais tapo vokiečiai Maxas Hoffas ir Marcusas Grossas (3:15.797).

Vakare R.Nekriošiaus ir A.Olijniko duetas startavo baidarių 500 metrų atrankoje ir laimėjo savąjį plaukimą, finišavę per 1:31.039 min. Lietuviai pateko tiesiai į finalą.

Baidarininkai Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas K-2 200 m atrankiniame plaukime (17 įgulų) finišavo treti ir pateko į šios rungties A finalą. Finalas vyks šeštadienį.

Dviviečių kanojų 1000 m pusfinalyje I.Davidovskijas ir H.Žustautas buvo septinti ir pateko į B finalą. B finale jie finišavo penkti ir galutinėje įskaitoje užėmė 14 vietą.

Vadimas Korobovas C-1 1000 m nuotolio atrankiniame plaukime (25 dalyviai) buvo ketvirtas ir pateko į pusfinalį.

Aktualu

Audringa „Putino virėjo“ J.Prigožino jaunystė: vagystės, išgertuvės su paaugliais ir kalėjimas

Verslas

Buvęs Estijos premjeras Taavi Roivas: kai Lietuva mus aplenkia, priimame tai kaip iššūkį

Pasaulis kišenėje

Raudona plyta pamena Šiaurės Lietuvos miestelių klestėjimo laikus

Prancūzijos ambasadoriaus atsisveikinimo vakare – svečių padėka už „protokolo laužymą“

24sek

Broliai Ballai sugrįžo į Lietuvą – iš autobuso tiesiai į greito maisto restoraną

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežiui Pranciškui ranką spaudęs vienuolis: „Iš arti matyti, kokią sunkią naštą jis neša“

Gazas

Koks likimas laukia „Fiat“, po Lietuvą vežiojusio popiežių Pranciškų?

Aktualu

V.Ušackas: pralošus pirminius partijos rinkimus vargu, ar galima laimėti nacionalinius

Aktualu

Popiežiaus vizitas Agluonoje yra ypatingesnis nei Rygos lankymas

Sportas

Klausimas apie valstybinę premiją sutrikdė čempioną: „Galiu už tai būti nulinčiuotas, bet ...“