Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas pasaulio čempionate užėmė 9 vietą

Portugalijoje tęsiasi baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio čempionatas.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas / Vytauto Dranginio nuotr.

Dviviečių baidarių 1000 metrų finale Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė paskutinę, devintąją vietą, finišavę per 3:24.678 min.

Pasaulio čempionais tapo vokiečiai Maxas Hoffas ir Marcusas Grossas (3:15.797).

Vakare R.Nekriošiaus ir A.Olijniko duetas startavo baidarių 500 metrų atrankoje ir laimėjo savąjį plaukimą, finišavę per 1:31.039 min. Lietuviai pateko tiesiai į finalą.

Baidarininkai Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas K-2 200 m atrankiniame plaukime (17 įgulų) finišavo treti ir pateko į šios rungties A finalą. Finalas vyks šeštadienį.

Dviviečių kanojų 1000 m pusfinalyje I.Davidovskijas ir H.Žustautas buvo septinti ir pateko į B finalą. B finale jie finišavo penkti ir galutinėje įskaitoje užėmė 14 vietą.

Vadimas Korobovas C-1 1000 m nuotolio atrankiniame plaukime (25 dalyviai) buvo ketvirtas ir pateko į pusfinalį.