Rūta Meilutytė pasaulio taurės etape Švedijoje prie dviejų aukso medalių pridėjo bronzą!

Sekmadienis yra antroji ir paskutinė Švedijoje vykstančio pasaulio taurės etapo diena. Rūta Meilutytė antrą varžybų dieną sėkmingai įveikė atrankos varžybas ir pateko į visų rungčių, kuriose startavo, finalus – 100 metrų laisvuoju stiliumi, 50 metrų krūtine ir į 100 metrų kompleksiniu būdu.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / FINA. tv nuotr.

Tačiau pirmąjį finalinį 100 metrų plaukimą lietuvė nusprendė praleisti ir skirti visas jėgas kitiems dviems. Tarp pirmųjų dviejų Rūtos Meilutytės finalų buvo numatyta vos 10 minučių pertrauka.

Ir šis sprendimas pasiteisino. 50 metrų krūtine finaliniame plaukime Rūtai Meilutytei pavyko iškovoti antrą aukso medalį. Distanciją įveikusi per 29,96 sek. Rūta Meilutytė paliko už nugaros Jennie Johansson (30,24) ir daugkartinę pasaulio rekordinininkę šioje rungtyje Jessicą Hardy (30,48).

Paskutiniame 100 metrų kompleksiniu būdu finale Rūta Meilutytė distanciją įveikė per 1:00,65 ir iškovojo bronzos medalį. Lietuvė nusileido tik vengrei Katinkai Hosszu (59,71) ir vokietei Theresai Michalakai (1:00,04).

Rytinė sesija

100 metrų distanciją įveikusi per 1:02,41 Rūta Meilutytė atrankoje užėmė 7 vietą ir pateko į finalą.

50 metrų krūtine Rūta Meilutytė įveikė per 31,01 sek. ir savo atrankos plaukime užėmusi pirmąją vietą pateko į finalą. Bendroje atrankos įskaitoje lietuvė buvo trečia.

Lietuvė 100 metrų laisvuoju stiliumi distanciją įveikė per 54,54 sek. (kvalifikacijos laikas 55,57 sek.) ir savo atrankos plaukime užėmusi antrąją vietą pateko į finalą. Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė 4 vietą.

Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas ir kartu sekite rezultatus bei tiesiogiai stebėkite R.Meilutytės pasirodymą Stokholme.