Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 08, 05:24

Rūta Meilutytė apie nušvilptą Juliją Jefimovą: „Jos čia neturėtų būti“

Paprastai audringai į plaukikų finišus reaguojanti Rio publika po Julijos Jefimovos pergalės 100 metrų krūtine pusfinalio liko tyli, kai kur pasigirdo švilpimas ir nepasitenkinimo šūksniai. Viena nemėgstamiausių pasaulio plaukikių po finišo mojavo pirštu, lyg baidydama nepasitenkinusius. Prieš pusfinalį į areną žengusi rusė buvo garsiai nušvilpta.
Julija Jefimova ir Rūta Meilutytė
Julija Jefimova ir Rūta Meilutytė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu už rusės pusfinalyje likusi olimpinė čempionė Rūta Meilutytė į finalą pateko su ketvirtuoju rezultatu. Per 1 min. 06,44 sek. finišavusi lietuvė nesugebėjo pagerinti atrankoje pasiekto rezultato – 1.05,35 min.

Vis dėlto plaukikė to nesureikšmino: „Kelios dešimtosios yra labai mažai. Bet, manau, procesas buvo gražesnis. Jaučiausi patogiai vandenyje. Tai yra geras ženklas. Su kiekviena diena jaučiuosi vis geriau. Galbūt nebuvo šimtaprocentinis plaukimas, bet džiaugiuosi, nes jaučiausi labiau atsipalaidavusi nei ryte. Manau, finale bus dar geriau“, – po pusfinalio plaukimo kalbėjo R.Meilutytė.

Sportininkė teigė, kad prieš finalą reikia susikoncentruoti į tai, kaip užbaigti distanciją. Rūta startavo greičiausiai iš visų plaukikių ir buvo pirma po 50-ies metrų, tačiau tempo neišlaikė. J.Jefimova ją aplenkė ties baseino viduriu ir didino pranašumą.

„Pabaiga niekada nebuvo stipriausia mano dalis. Visada gerai pradedu. Tiesiog taip aš plaukiu. Bandysiu finale tuos 15 metrų kuo geriau atidirbti. Ir pašalinti šiandienos klaideles.

Svarbu buvo ne laikas, o procesas. Juo dabar esu labiau patenkinta. Po varžybų aptarsime procesą ir bus matyti klaidos ir ką gerinti“, – teigė plaukikė.

R.Meilutytė pasisakė ir apie Rusijos atstovę olimpinėse žaidynėse, Juliją Jefimovą. Paklausta, ar pritaria nuomonei, kad rusė neturėtų varžytis olimpiadoje, lietuvė nedvejodama pritarė: „Sutinku.“

Pirmadienio dieną iki finalo (Rio laiku) R.Meilutytė stengsis kuo geriau pailsėti ir susikaupti finalui: „Kaupsiuosi. Per daug nieko negaliu veikti. Tam geriausiai padeda muzika, filmai, kokia knyga. Papaišau ką nors ant lapelio.“

100 metrų krūtine finalas iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku vyks 4 val. 54 min.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką