2023 10 08 /11:50

Sėkmingas sekmadienis Lietuvos plaukikams: R.Meilutytė, D.Rapšys ir A.Šidlauskas žengė į finalus

Berlyne (Vokietija) tęsiasi „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės varžybos. Į antrą finalą nesunkiai prasibrovė ryškiausia Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė, sekmadienį 50 m plaukimo krūtine atrankoje užėmusi antrą poziciją.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Kaunietė distanciją įveikė per 30,90 sek. ir paskutiniajame trečiajame plaukime užėmė pirmąją vietą.

Bendroje įskaitoje R.Meilutytės laikas buvo antras.

Tame pačiame plaukime dalyvavusi Agnė Šeleikaitė finišavo per 33,23 sek. ir galutinėje rikiuotėje užėmė tryliktą poziciją.

Berlyne ir toliau žiba estės Eneli Jefimovos žvaigždė. Ji distanciją įveikė per 30,23 sek. ir pasiekė pasaulio taurės varžybų rekordą.

Šeštadienį dvigubai ilgesnėje distancijoje ji tapo nugalėtoja, o R.Meilutytė užėmė penktąją vietą.

Šios rungties finalas numatytas sekmadienį 19:53 val.

Atrankos varžybų rezultatai

Du medalius Berlyne jau iškovojęs Danas Rapšys sėkmingai pasirodė ir 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi atrankoje.

Panevėžietis distanciją įveikė per 1:47,17 min. ir laimėjo savo plaukimą.

D.Rapšio rezultatas atrankoje buvo pats geriausias.

Šios rungties finalas sekmadienį numatytas 20:13 val.

Į finalą pateko ir Andrius Šidlauskas, sėkmingai pasirodęs 200 m plaukimo krūtine atrankoje.

Jis distanciją įveikė per 2 min. 13,78 sek. ir užėmė šeštąją vietą.

Pirmas buvo olandas Arno Kamminga (2 min. 11.01 sek.). Šios rungties finalas įvyks iškart po moterų 50 metrų plaukimo.

Saverio Vitas Multinas 50 metrų plaukimo peteliške kvalifikacijoje užėmė 40-ąją vietą (25,84 sek.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti