2013 12 13 /19:14

Rūta Meilutytė – Europos čempionato kompleksinio plaukimo rungties finale

​Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate Danijoje 100 metrų kompleksiniu būdu rungties pusfinalyje Rūta Meilutytė antrajame plaukime liko antra ir pateko į finalą.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/„LaPresse“ nuotr.

Prisijunkite prie beveik 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Lietuvos plaukikė distanciją įveikė per 58,87 sekundės ir nusileido tik rungties favoritei ir pasaulio rekordininkei vengrei Katinka Hosszu – 58,37.

Trečia atplaukė Izraelio plaukikė Amit Ivri, kuri laimėjo pirmąjį pusfinalio plaukimą – 58,87 sek.

Geriausias R.Meilutytės asmeninis rezultatas ir Lietuvos rekordas šioje rungtyje yra 58,59 sek.