Rūta Meilutytė Švedijoje pateko ir į 50 metrų finalinį plaukimą

Londono olimpinė čempionė Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė sėkmingai tęsia savo pasirodymą šeštadienį startavusiame pasaulio plaukimo taurės etape Švedijoje.
Rūta Meilutytė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje
Rūta Meilutytė iš Lietuvos laimėjo aukso medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje. / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvė pateko į Stokholmo baseine vykstančio pasaulio plaukimo taurės etapo 50 m laisvu stiliumi plaukimo finalą.

Šeštadienį 15-metė R. Meilutytė atrankos varžybose nuotolį įveikė per 24,97 sek. bei atrankos plaukime finišavo penkta.

Greičiausiai šį nuotolį nuplaukė amerikietė Jessica Hardy (24,62 sek.). Antra liko vokietė Britta Steffen (24,73 sek.), o trečią rezultatą pasiekė švedė Therese Alshamar  (24,84 sek.).

Rūta Meilutytė šeštadienį taip pat peteko ir į 100 metrų plaukimo krūtine finalą. Finaliniai plaukimai vyks šeštadienio vakarą.

Sekmadienį lietuvė bandys patekti į dar dviejų rungčių finalus – 100 metrų laisvu stiliumi ir 50 metrų krūtine.

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių kadrų ir vaizdo įrašų, ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas.