Rūtos priešininkė atkrenta – Julija Jefimova netikėtai pasitraukė iš varžybų Maskvoje

Rūtai Meilutytei nebeteks lenktyniauti su Rusijos plaukike Julija Jefimova pasaulio taurės varžybose Maskvoje. Rusijos plaukimo žvaigždė atsisakė toliau varžytis, aiškindama sveikatos problemomis.
Julija Jefimova pasaulio čempionate finišavo trečia.
Julija Jefimova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Apie tai 25 metų Rusijos sportininkė paskelbė trečiadienį savo oficialiame feisbuko puslapyje.

„Efimova Team“ trenerių štabas po rytinės pasaulio taurės turnyro Maskvoje dalies priėmė sprendimą nuimti Juliją Jefimovą nuo likusių varžybų.

Tokiu atveju, Julija nestartuos nei šiandien vakare 50 m krūtine finale, į kurį pateko penktuoju rezultatu, nei rytoj 200 metrų krūtine. Nieko rimta, bet papildomo krūvio geriau išvengti,“ – rašoma pranešime.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Julija Jefimova

Konkrečios priežastys, kodėl praėjusią savaitę keturis medalius pasaulio čempionate Budapešte iškovojusi atletė nebestartuoja Maskvoje, nėra nurodomos.

Dar trečiadienio rytą J.Jefimova plaukė dvejose rungtyse. Ji įveikė distanciją per 30,57 sek. ir buvo penkta 50 m krūtine atrankos varžybose, kuriose greičiausiai plaukė jamaikietė Alia Atkinson (29,73 sek.), lenkė Dominika Sztandera (30,18 sek.) ir R.Meilutytė (30,23 sek.).

100 metrų kompleksiniu būdu varžybų atrankoje J.Jefimova (1 min. 1,78 sek.) liko dešimta, o R.Meilutytė šioje rungtyje buvo devinta (1 min. 1,49 sek.).

Pasaulio pirmenybėse Vengrijoje praėjusią savaitę J.Jefimova dvejose rungtyse buvo greitesnė už R.Meilutytę, aplenkusi geriausią Lietuvos plaukikę 50 ir 100 m krūtine rungtyse. Rūta jose užėmė ketvirtąsias vietas, J.Jefimova 50 metrų distancijoje laimėjo sidabrą, o 100 m – bronzą. Ji taip pat iškovojo auksą 200 m krūtine rungtyje bei sidabrą su Rusijos rinktine estafečių varžybose.