Ryanas Lochte pasaulio plaukimo čempionate pagerino planetos rekordą

Turkijoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine amerikietis Ryanas Lochte pagerino planetos rekordą 200 m kompleksinio plaukimo distancijoje.
Ryanas Lochte
Ryanas Lochte / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

R. Lochte penktadienį finale nuotolį įveikė per 1 minutę 49,63 sekundės ir, 0,41 sekundės pagerinęs du metus gyvavusį bei pačiam priklausiusį planetos rekordą, iškovojo aukso medalį.

JAV plaukikui tai jau trečiasis aukso medalis šiose pirmenybėse – trečiadienį jis aplenkė visus plaukdamas 200 m laisvu stiliumi, o po to su komandos draugais laimėjo estafetę 4 po 100 m laisvu stiliumi.

Sidabro medalis 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje atiteko japonui Daiyai Seto (1:52,80), bronza – vengrui Laszlo Csehui (1:52,89).