2017 05 28 /14:51

Sekmadienį Slovakijoje dėl medalių varžysis keturi Lietuvos plaukikai

Bratislavoje vykstančiose Slovakijos „Grand Prix“ plaukimo varžybose sekmadienį kovą dėl medalių tęs visi keturi rytinėse atrankose dalyvavę lietuviai.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

R.Meilutytė 50 m krūtine atrankoje distanciją įveikė per 32,36 sek. ir aplenkė antrą geriausią laiką parodžiusią A.Šeleikaitę (32,53 sek.). Trečia liko slovakė Andrea Podmanikova (32,62 sek.).

Į vyrų 50 m krūtine finalą pateko Marius Mikalauskas. Distanciją įveikęs per 29,56 sek., atrankoje kaunietis užėmė trečią vietą. M.Mikalauskas nusileido Marekui Botikai (28,24 sek.) ir Peteriui Durisinui (29,08 sek.).

M.Mikalauskas puikiai pasirodė ir 200 m kompleksiniu būdu atrankoje. Distanciją įveikęs per 2:13,60 min. jis užėmė pirmą vietą, aplenkdamas Alexą Kusiką (2:13,84) ir Michaelą Sperlą (2:13,89).

Beatričė Kanapienytė 100 m peteliške atrankoje finišavo antra – per 1:3,55 min. Nusileido tik Barborai Misendovai (1:01,04).