2016 04 02 /20:07

Stokholme – dar vienas R.Meilutytės aukso medalis bei G.Titenio sidabras

Šeštadienį Stokholme baigiasi tarptautinės „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos. Paskutinę jų dieną dėl medalių kovojo visi trys į „A“ finalus patekę Lietuvos atstovai – Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Aukso medalis

Antrą aukso medalį iškovojo R.Meilutytė.

Moterų 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje lietuvė pirmavo nuo starto iki finišo ir distanciją įveikė per 1 min. 6.57 sek., nepalikdama varžovėms jokių šansų.

Už lietuvės nugaros liko Turkijai atstovaujanti Viktoria Zeynep Gunes (1:07.73), o trečią vietą užėmė švedė Sophie Hansson (1:07.85).

Pajėgiausia kaunietė buvo ir dvigubai trumpesnėje distancijoje.

Rūta 1:06,57

Posted by LTU Swimming on 2016 m. balandžio 2 d.

Sidabro apdovanojimą iškovojo Giedrius Titenis. Anykštėnas 50 metrų plaukimo krūtine finale (27.77 sek.) nusileido tik favoritu laikytam olimpiniam čempionui iš Pietų Afrikos Respublikos Cameronui van der Burghui (27.08 sek.). Bronza atiteko Panamos sportininkui Edgarui Crespo (27.83 sek.).

Mindaugas Sadauskas 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finale distancijoje užtruko 22.87 sek. ir liko septintas.

Pirmą vietą pasidalijo suomis Ari-Pekka Liukkonenas ir rusas Jevgenijus Sedovas (po 22.37 sek.). Bronza įteikta dar vienam Rusijos plaukikui Andrejui Grečinui (22.38 sek.).

Tarptautinių plaukimo varžybų Švedijos sostinėje prizų fondą sudaro 80 000 eurų. Kiekvienos rungties nugalėtojui atiteko po 600 eurų, antros vietos laimėtojas gavo 300 eurų, o trečios – 100 eurų.

Absoliučiai geriausi sportininkai pagal reitingo taškų lentelę gavo 10 000 eurų.