Titenis plauks Europos čempionato finale

Plaukikas iš Lietuvos Giedrius Titenis Romoje vykstančiame pasaulio vandens sporto šakų čempionate iškovojo bronzos medalį.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Giedrius Titenis kovos dėl medalių.
Šaltinis: BNS
0

Senojo žemyno plaukimo pirmenybėse Budapešte (Vengrija) į vyrų 100 m rungties krūtine finalą tarp aštuonių geriausių plaukikų pateko bei antradienį dėl medalio kovos Giedrius Titenis.

Lietuvos plaukikas, kuriam priklauso šios rungties šalies rekordas (59,24 sek.), pirmadienio popietę viename iš dviejų pusfinalio plaukimų finišavo trečias, o į finalą pateko su septintuoju rezultatu – 1 minutė 01,21 sekundės.

Greičiausiai distanciją pusfinalyje įveikė Europos čempionatų rekordą pasiekę norvegas Alexanderis Dale'as Oenas (52,29 sek.), prancūzas Huguesas Dubosqas (1:00,54) ir vengras Danielis Guyrta (1:00,56).